Uitslagen klassement - Regio klasse - 2016

Jongens tm 4 / Meisjes tm 5

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1

Jongens tm 5 / Meisjes tm 6

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 908 Bliss Melissen IJsselcrossers 60 59 0 60 0 0 0 59 0 0 238
2 921 Lucas Derksen IJsselcrossers 0 60 60 0 60 0 0 0 0 0 180
3 299 Luc Jacobs BMX Apeldoorn 0 0 0 0 59 0 58 58 0 0 175
4 1730 Stijn Dreijers FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 60 60 0 0 120
5 179 Evan Schreuder FCC Putten 0 0 0 0 0 0 59 57 0 0 116
6 274 Bram van Essen BMX Apeldoorn 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1

Jongens 5 / Meisjes 6

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1

Jongens 6 / Meisjes 7

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 380 Anne-Claire Romijnsen Flying Bikes 60 60 60 60 58 57 60 60 57 0 418
2 531 Silas Kloek KWC Kampen 58 59 59 59 59 60 58 59 58 0 413
3 97 Andy Gerth NCC Nijkerk 59 58 58 56 56 55 54 55 54 0 397
4 265 Thiemen van Nieuwenhuizen BMX Apeldoorn 57 57 57 57 57 56 51 53 51 0 394
5 238 Nico Leliveld BMX Apeldoorn 0 56 56 58 55 58 53 57 0 0 393
6 486 Nik van der Molen de Volharding 0 0 0 0 0 59 57 54 0 0 170
7 1735 Joep Roosendaal FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 59 58 0 0 117
8 1728 Connor Bouwmeester FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 56 56 0 0 112
9 1743 Niels Heersink FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 55 52 0 0 107
10 949 Daan Buiting IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 52 51 0 0 103
11 202 Bo Kramer BMX Apeldoorn 0 0 0 0 60 0 0 0 0 0 60

Jongens 7 / Meisjes 8

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 502 Hidde Brem KWC Kampen 60 60 56 60 60 59 59 60 56 0 418
2 147 Jayden Vermeer FCC Putten 59 58 60 59 59 57 58 59 57 0 412
3 1716 Finn Biesbroek FCC L'voorde 55 0 53 56 54 58 60 57 0 0 393
4 377 Dani van Wikselaar Flying Bikes 56 55 59 53 56 54 49 55 49 0 388
5 527 Wessel Tijssen KWC Kampen 51 52 51 58 57 56 54 54 51 0 382
6 84 Milan van der Haar NCC Nijkerk 52 57 57 55 52 52 56 0 0 0 381
7 525 Demy Tennekes KWC Kampen 58 56 55 54 58 0 51 49 0 0 381
8 528 Emma Reurink KWC Kampen 53 53 58 52 55 53 0 53 0 0 377
9 905 Beau Derksen IJsselcrossers 54 51 52 0 53 51 53 56 0 0 370
10 361 Bart Dorresteijn Flying Bikes 57 59 49 50 50 49 55 44 44 0 369
11 1095 Finn Schipper NCC Nijkerk 49 50 48 49 49 46 48 45 45 0 339
12 30 Derek Verheuvel NCC Nijkerk 0 49 47 48 48 47 46 43 0 0 328
13 1034 Stijn van der Haar NCC Nijkerk 50 0 46 47 47 50 42 42 0 0 324
14 133 Sem Kraaij FCC Putten 0 0 50 57 51 55 50 51 0 0 314
15 742 Daan Hobelman FCC L'voorde 0 54 54 51 0 0 57 58 0 0 274
16 485 William jr. de Weerd de Volharding 0 0 0 0 0 45 44 50 0 0 139
17 1737 Jacco Hubers FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 52 52 0 0 104
18 722 Stijn Klein Zeggelink FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 47 48 0 0 95
19 925 Kaj Otten IJsselcrossers 0 0 0 0 0 48 0 46 0 0 94
20 950 Sven Bouwman IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 45 47 0 0 92
21 452 Nils Breken de Volharding 0 0 0 0 0 60 0 0 0 0 60
22 1740 Lorenzo Rusink FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 43 0 0 0 43

Jongens 8 / Meisjes 9

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 369 Guus Klinker Flying Bikes 58 60 60 59 60 60 60 56 56 0 417
2 222 Loris Reker BMX Apeldoorn 59 58 59 0 59 59 59 60 0 0 413
3 210 Tim van Essen BMX Apeldoorn 57 57 55 58 58 58 55 59 55 0 402
4 167 Sven Grevengoed FCC Putten 52 54 57 57 55 57 57 0 0 0 389
5 473 Daan van Zalk de Volharding 56 55 58 0 57 56 53 51 0 0 386
6 357 Stan van Diermen Flying Bikes 54 56 56 56 50 52 48 50 48 0 374
7 206 Mees van Bussel BMX Apeldoorn 53 51 53 54 56 53 52 52 51 0 373
8 229 Tom Jacobs BMX Apeldoorn 50 47 51 53 48 54 54 58 47 0 368
9 180 Jasper Schreuder FCC Putten 55 49 50 52 51 51 47 45 45 0 355
10 1023 Marc van Lith NCC Nijkerk 0 53 54 51 47 47 49 46 0 0 347
11 531 Jelte Kloek KWC Kampen 49 50 48 49 46 49 43 47 43 0 338
12 911 Ruben Horst IJsselcrossers 48 45 49 48 52 48 45 0 0 0 335
13 465 Jurre Willemsen de Volharding 0 52 0 50 54 55 56 54 0 0 321
14 494 Anna Kroes de Volharding 45 46 47 0 45 45 42 44 0 0 314
15 747 Rens Hubers FCC L'voorde 46 0 46 46 43 46 40 42 0 0 309
16 201 Luuk Gerritse BMX Apeldoorn 51 48 52 55 53 0 0 0 0 0 259
17 904 Nowi Melissen IJsselcrossers 60 59 0 60 0 0 0 55 0 0 234
18 223 Ferron Heirath BMX Apeldoorn 0 0 0 0 49 50 51 57 0 0 207
19 234 Noud Lesnussa BMX Apeldoorn 47 0 0 47 44 0 0 0 0 0 138
20 772 Daan Mokkink FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 58 49 0 0 107
21 758 Gijs Klumper FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 50 53 0 0 103
22 1736 Tieme Lankveld FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 46 48 0 0 94
23 940 Milan Ruesink IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 44 43 0 0 87
24 773 Renske Nieuwenhuis FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 41 41 0 0 82
25 1739 Yanick Speksnijder FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 39 40 0 0 79

Jongens 9 / Meisjes 10

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 313 Joost Schalk Flying Bikes 60 0 60 59 59 55 60 59 0 0 412
2 359 Luca van Wikselaar Flying Bikes 59 60 56 55 58 54 56 58 54 0 402
3 1301 Bjorn Broekhuis Flying Bikes 58 58 58 54 57 58 59 54 54 0 402
4 524 Ivar de Ruiter KWC Kampen 49 59 59 56 54 59 57 57 49 0 401
5 530 Nick van Ittersum KWC Kampen 51 57 57 58 55 56 58 49 49 0 392
6 792 Duncan Taken FCC L'voorde 0 56 55 46 56 47 55 53 0 0 368
7 536 Owen van der Vegte KWC Kampen 52 54 50 53 50 45 44 51 44 0 355
8 34 Sjoerd van der Haar NCC Nijkerk 55 0 53 48 52 39 54 48 0 0 349
9 520 Vince Rook KWC Kampen 48 50 36 47 51 52 53 44 36 0 345
10 1710 Esmee Wevers FCC L'voorde 56 0 49 49 44 42 51 52 0 0 343
11 145 Dafni Goorhuis FCC Putten 53 48 48 51 48 0 39 50 0 0 337
12 932 Pierre brand IJsselcrossers 43 47 47 52 42 53 47 47 42 0 336
13 538 Gijs Verbaan KWC Kampen 54 46 42 50 45 51 0 45 0 0 333
14 1522 Darin Arroyo KWC Kampen 57 55 54 57 53 57 0 0 0 0 333
15 220 Mathijs van Hees BMX Apeldoorn 46 53 44 0 47 49 45 46 0 0 330
16 914 Colin Bennink IJsselcrossers 45 41 43 44 46 41 52 56 41 0 327
17 1331 Esmee van den Brink Flying Bikes 47 49 46 43 0 46 38 40 0 0 309
18 728 Vince Bouwmeester FCC L'voorde 40 52 41 0 43 40 42 41 0 0 299
19 150 Tom Gijtenbeek FCC Putten 44 45 37 45 38 43 35 34 34 0 287
20 25 Dannique Kwakman NCC Nijkerk 42 44 51 39 40 0 34 35 0 0 285
21 972 Youri Collewijn IJsselcrossers 37 51 39 37 39 36 37 43 36 0 283
22 973 Benjamin Woning IJsselcrossers 36 38 40 38 41 38 41 42 36 0 278
23 765 Dylan Scholten FCC L'voorde 35 42 38 41 34 0 50 38 0 0 278
24 422 Leon den Blanken de Volharding 39 40 35 33 37 50 33 0 0 0 267
25 1090 Daan Mastenbroek NCC Nijkerk 0 37 52 34 49 44 48 0 0 0 264
26 902 Lusan Winkelhorst IJsselcrossers 0 0 34 36 36 37 49 55 0 0 247
27 371 Corne Goor Flying Bikes 34 39 33 35 35 34 32 36 32 0 246
28 531 Myrthe Kloek KWC Kampen 0 0 30 32 33 35 40 33 0 0 203
29 239 Luka van der Weijden BMX Apeldoorn 0 35 31 31 32 32 31 0 0 0 192
30 108 Antonie van de Kamp FCC Putten 41 43 45 40 0 0 0 0 0 0 169
31 152 Jasper van de Kamp FCC Putten 33 36 0 0 0 33 0 32 0 0 134
32 33 Anne Bos NCC Nijkerk 0 0 0 60 60 0 0 0 0 0 120
33 710 Timo Mooij FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 46 39 0 0 85
34 779 Travis Reijerink FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 43 37 0 0 80
35 111 Dennis Hazeleger FCC Putten 38 0 32 0 0 0 0 0 0 0 70
36 451 Sven Breken de Volharding 0 0 0 0 0 60 0 0 0 0 60
37 732 Mart Garstenveld FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 60
38 491 Tygo Wiessenberg de Volharding 0 0 0 0 0 48 0 0 0 0 48
39 38 Jill Westra NCC Nijkerk 0 0 0 42 0 0 0 0 0 0 42
40 743 Levi van Westerhuis FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 36 0 0 0 36

Cruisers

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 236 Henk Onstenk BMX Apeldoorn 56 56 59 59 60 58 51 58 51 0 406
2 707 Erwin te Kolstee FCC L'voorde 57 57 55 58 58 59 56 57 55 0 402
3 712 Dennis Bouwmeester FCC L'voorde 58 59 57 56 1 56 59 56 1 0 401
4 400 Jasper Kroes de Volharding 55 58 58 0 59 60 55 47 0 0 392
5 39 Jan van Dompseler NCC Nijkerk 53 50 56 57 57 55 57 55 50 0 390
6 144 Gert Goorhuis FCC Putten 54 55 54 0 55 53 52 53 0 0 376
7 218 Liesbeth van Nieuwenhuizen BMX Apeldoorn 50 53 53 55 54 54 53 52 50 0 374
8 221 Niels Hebing BMX Apeldoorn 48 51 51 54 53 52 48 50 48 0 359
9 970 Mark Collewijn IJsselcrossers 49 52 50 53 52 1 0 48 0 0 305
10 745 Gertie Hobelman FCC L'voorde 0 60 60 1 0 0 60 60 0 0 241
11 501 Roy Morren KWC Kampen 52 54 52 0 56 0 0 0 0 0 214
12 941 Erwin Wesselink IJsselcrossers 0 0 0 0 0 57 0 54 0 0 111
13 1722 Michael Wheeler FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 54 51 0 0 105
14 253 Cornelis van de Pavert BMX Apeldoorn 0 0 0 0 0 0 49 49 0 0 98
15 1706 Freddy Wessels FCC L'voorde 51 0 0 0 0 1 0 0 0 0 52
16 1098 Johan Manten NCC Nijkerk 0 0 0 60 0 0 0 0 0 0 60
17 68 Matthieu Rademaker NCC Nijkerk 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60
18 10 Wesley van den Bor NCC Nijkerk 59 0 0 0 0 0 0 0 0 0 59
19 926 Wilco Bolk IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 0 59 0 0 59
20 740 Wilfred van Westerhuis FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 58 0 0 0 58
21 751 Rik Kempink FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 50 0 0 0 50

Jongens 10 / Meisjes 11

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 711 Timo Boesveld FCC L'voorde 60 60 59 58 59 59 60 60 58 0 417
2 462 Niek van der Weide de Volharding 59 59 58 60 58 60 59 59 58 0 414
3 90 Colin Kampman NCC Nijkerk 56 56 60 59 57 58 58 58 56 0 406
4 346 Ronny van Deelen Flying Bikes 52 58 55 57 56 53 49 57 49 0 388
5 103 Bart Tiggelaven FCC Putten 58 51 52 54 49 56 54 55 49 0 380
6 417 Senna Vis de Volharding 54 57 48 53 53 57 57 48 48 0 379
7 131 Mark Rozendaal FCC Putten 57 54 50 56 54 54 48 52 48 0 377
8 67 Jasper Koetsier NCC Nijkerk 50 49 56 0 52 55 56 56 0 0 374
9 512 Jeroen Veldwijk KWC Kampen 55 53 46 55 55 50 53 53 46 0 374
10 151 Milan van Essen FCC Putten 53 50 42 50 50 49 55 51 42 0 358
11 326 Milan Ouwendorp Flying Bikes 51 55 53 47 48 48 50 49 47 0 354
12 49 Daan Geurtsen NCC Nijkerk 46 43 54 51 47 51 0 54 0 0 346
13 467 Tim van Zalk de Volharding 45 45 57 0 46 52 52 44 0 0 341
14 1205 Sybren van de Hel BMX Apeldoorn 42 41 47 46 51 47 47 45 41 0 325
15 18 Tygo van Galen NCC Nijkerk 43 47 44 39 35 45 51 47 35 0 316
16 364 Huib Kleijmeer Flying Bikes 48 48 43 44 42 46 45 38 38 0 316
17 1222 Tristan Weijland BMX Apeldoorn 41 39 45 49 45 44 44 43 39 0 311
18 95 Ryan Gerth NCC Nijkerk 37 42 51 45 41 39 46 46 37 0 310
19 307 Ruben Kamerbeek Flying Bikes 49 44 39 0 44 42 42 39 0 0 299
20 367 Sanne Houtveen Flying Bikes 44 37 0 48 43 43 40 40 0 0 295
21 555 Bryan Hup KWC Kampen 47 46 36 42 37 41 39 42 36 0 294
22 226 Nathan Koorn BMX Apeldoorn 40 32 38 43 36 40 43 34 32 0 274
23 906 Jorik schouten IJsselcrossers 36 33 34 40 39 34 37 41 33 0 261
24 94 Stijn Heere NCC Nijkerk 35 36 40 41 33 35 0 35 0 0 255
25 971 Giovanni Collewijn IJsselcrossers 33 30 33 37 40 32 38 33 30 0 246
26 205 Yoran Guis BMX Apeldoorn 31 34 35 36 38 33 0 29 0 0 236
27 762 Mick Lubbers FCC L'voorde 0 40 41 38 0 38 41 36 0 0 234
28 216 Remco van Asselt BMX Apeldoorn 30 29 31 0 32 31 35 31 0 0 219
29 1310 Julia van den Brink Flying Bikes 32 31 0 34 0 37 34 32 0 0 200
30 513 Luut Brink KWC Kampen 0 52 49 52 0 0 0 0 0 0 153
31 128 Melvin Ruitenbeek FCC Putten 38 35 37 0 34 0 0 0 0 0 144
32 939 Rens van Tuil IJsselcrossers 0 0 0 0 0 36 36 37 0 0 109
33 540 Robbin Elsinga KWC Kampen 34 1 32 35 0 0 0 0 0 0 102
34 162 Jarne Doppenberg FCC Putten 39 38 0 0 0 0 0 0 0 0 77
35 948 Rick Buiting IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 33 30 0 0 63
36 203 Kaj Vriezekolk BMX Apeldoorn 0 0 0 0 60 0 0 0 0 0 60
37 924 Jaimy van Zuilen IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0 50

Jongens 11 / Meisjes 12

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 245 Storm Hoevers BMX Apeldoorn 59 55 60 55 59 58 57 58 55 0 406
2 945 Siemen Steentjes IJsselcrossers 57 60 55 57 54 59 58 60 54 0 406
3 533 Damian Williams KWC Kampen 55 58 57 59 60 60 54 55 54 0 404
4 1712 Swen Wevers FCC L'voorde 56 54 58 56 56 55 59 59 54 0 399
5 370 Fabian Jansen Flying Bikes 58 59 56 54 50 56 51 51 50 0 385
6 931 Koen Engelen IJsselcrossers 48 51 54 0 55 54 56 57 0 0 375
7 505 Levi van Oostende KWC Kampen 53 50 53 58 53 0 53 54 0 0 374
8 799 Mika Terhorst FCC L'voorde 50 52 49 51 49 49 55 50 49 0 356
9 126 Alec Verhoef FCC Putten 54 45 48 0 52 50 47 53 0 0 349
10 350 Matthijs Goor Flying Bikes 49 49 46 52 48 47 52 52 46 0 349
11 713 Ryan Bouwmeester FCC L'voorde 60 57 0 0 57 57 60 56 0 0 347
12 194 Andries Schuchard FCC Putten 47 48 50 48 46 46 48 47 46 0 334
13 1319 Wesley Houtveen Flying Bikes 41 56 0 50 39 48 50 48 0 0 332
14 244 Cas Raayman BMX Apeldoorn 44 40 42 49 51 45 45 44 40 0 320
15 390 Herman van Essen Flying Bikes 39 43 52 47 47 43 43 42 39 0 317
16 449 Patrick Prins de Volharding 43 44 47 45 36 52 44 41 36 0 316
17 349 Jarno van Ravenhorst Flying Bikes 46 46 44 46 44 44 42 45 42 0 315
18 735 Ruben Wheeler FCC L'voorde 38 41 45 43 41 42 49 49 38 0 310
19 213 Thom Nieuwenhuis BMX Apeldoorn 45 53 59 38 58 51 0 0 0 0 304
20 480 Quiyon van Harten de Volharding 52 47 51 53 43 53 1 0 0 0 300
21 910 Rick Prust IJsselcrossers 37 38 39 40 45 0 46 43 0 0 288
22 497 Sem Visser de Volharding 40 42 41 42 38 41 0 39 0 0 283
23 477 Bart de Vogel de Volharding 35 39 37 39 35 40 40 38 35 0 268
24 551 Thime Poll KWC Kampen 0 0 43 44 42 39 41 40 0 0 249
25 141 Sven van Asselt FCC Putten 42 0 38 41 0 0 0 0 0 0 121
26 215 Kay de Vree BMX Apeldoorn 36 0 40 0 37 0 0 0 0 0 113
27 774 Selina Nieuwenhuis FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 39 37 0 0 76
28 58 Noor Westra NCC Nijkerk 0 0 0 60 0 0 0 0 0 0 60
29 120 Dennis van Buuren FCC Putten 51 0 0 0 0 0 0 0 0 0 51
30 938 Jeremy Buiting IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 0 46 0 0 46
31 1029 Timo van den Berg NCC Nijkerk 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0 40

Jongens 12 / Meisjes 13

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 31 Luuk Gerritse NCC Nijkerk 60 60 60 60 60 60 60 60 60 0 420
2 314 Rick Schalk Flying Bikes 59 59 59 58 59 58 59 59 58 0 412
3 19 Sander Klaassen NCC Nijkerk 56 56 54 55 58 59 57 58 54 0 399
4 62 Julian Brouwer NCC Nijkerk 57 58 58 57 55 57 45 55 45 0 397
5 518 Jens van Keulen KWC Kampen 58 57 53 59 54 55 54 54 53 0 391
6 1046 Nando van de Bunt NCC Nijkerk 55 54 57 53 51 53 49 56 49 0 379
7 460 Sam Hilligehekken de Volharding 54 48 51 54 57 56 52 31 31 0 372
8 763 Tycho Luikink FCC L'voorde 49 46 48 52 56 54 53 53 46 0 365
9 726 Lars Duenk FCC L'voorde 51 52 50 49 53 51 56 51 49 0 364
10 279 Willem Besaris BMX Apeldoorn 41 51 55 51 52 52 47 47 41 0 355
11 521 Jordi Witman KWC Kampen 44 50 39 48 46 50 51 50 39 0 339
12 343 Tos Dorresteijn Flying Bikes 53 49 44 47 49 48 43 46 43 0 336
13 523 Kevin de Ruiter KWC Kampen 42 47 42 43 48 44 48 49 42 0 321
14 450 Thijs Vos de Volharding 48 45 49 42 50 46 39 40 39 0 320
15 88 Tristan van Dorrestein NCC Nijkerk 52 53 56 50 0 0 55 52 0 0 318
16 793 Sydney Taken FCC L'voorde 45 43 45 46 41 39 42 42 39 0 304
17 537 Joppe Bakker KWC Kampen 36 37 47 41 47 43 44 43 36 0 302
18 504 Calvin Rieks KWC Kampen 40 38 43 34 45 40 40 41 34 0 287
19 503 Hessel Leerentveld KWC Kampen 37 41 40 40 39 41 41 38 37 0 280
20 506 Remco Reurink KWC Kampen 46 1 52 45 40 49 0 45 0 0 278
21 356 Jurgen Mouw Flying Bikes 39 34 38 37 42 42 37 36 34 0 271
22 737 Kevin ten Have FCC L'voorde 43 44 0 36 0 45 50 48 0 0 266
23 232 Silvio Latuputty BMX Apeldoorn 34 42 41 0 44 31 33 30 0 0 255
24 393 Willem van Grootheest Flying Bikes 0 35 37 38 38 37 35 34 0 0 254
25 794 Ayessa te Kolstee FCC L'voorde 0 39 46 0 43 36 46 39 0 0 249
26 247 Jesse Timmer BMX Apeldoorn 35 36 36 39 0 34 32 35 0 0 247
27 334 Andrew Broekhuis Flying Bikes 33 0 35 35 37 32 34 32 0 0 238
28 734 Koen Geelink FCC L'voorde 50 55 0 0 0 0 58 57 0 0 220
29 252 Corrie van de Pavert BMX Apeldoorn 0 0 0 0 0 47 38 44 0 0 129
30 511 Desi Veldwijk KWC Kampen 0 0 0 0 0 35 36 37 0 0 108
31 532 Marck van Ittersum KWC Kampen 47 0 0 44 0 0 0 0 0 0 91
32 508 Jeffrey Westendorp KWC Kampen 0 0 0 0 0 33 0 33 0 0 66
33 546 Renzo van den Bosch KWC Kampen 0 0 0 56 0 0 0 0 0 0 56
34 414 Thijmen Bijsterbosch de Volharding 0 0 0 0 0 38 0 0 0 0 38
35 207 Bieno Stordiau BMX Apeldoorn 38 0 0 0 0 0 0 0 0 0 38

Jongens 13 / Meisjes 14

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 112 Jarno Jansen FCC Putten 60 55 60 60 58 60 60 60 55 0 418
2 330 Ruben Boorsma Flying Bikes 58 60 59 59 60 59 59 59 58 0 415
3 1322 Robin Mouw Flying Bikes 59 59 58 57 59 57 50 53 50 0 402
4 797 Jelle Terhorst FCC L'voorde 57 54 52 58 57 53 58 58 52 0 395
5 341 Jarno van den Brink Flying Bikes 55 57 56 55 0 55 57 56 0 0 391
6 787 Mick Stronk FCC L'voorde 53 56 57 54 56 0 56 55 0 0 387
7 14 Camiel Wajer NCC Nijkerk 54 58 55 51 53 56 53 54 51 0 383
8 146 Lars Goorhuis FCC Putten 56 52 53 56 52 54 54 57 52 0 382
9 796 Tim Teerink FCC L'voorde 52 50 50 53 48 48 55 47 47 0 356
10 1078 Thijs van Vredendaal NCC Nijkerk 50 49 54 48 49 51 44 49 44 0 350
11 435 Demian van Hamersveld de Volharding 51 47 0 52 54 58 39 46 0 0 347
12 335 Julian van de Pol Flying Bikes 0 53 49 50 55 49 46 42 0 0 344
13 9 Job Bos NCC Nijkerk 49 51 48 49 0 47 48 51 0 0 343
14 76 Mats Brundel NCC Nijkerk 47 48 51 46 47 46 52 50 46 0 341
15 955 Dion Erdhuizen IJsselcrossers 48 44 45 0 50 45 51 48 0 0 331
16 132 Kay van Kasteren FCC Putten 46 45 46 47 51 0 43 43 0 0 321
17 1079 Joep Stapelbroek NCC Nijkerk 45 46 47 42 0 50 42 44 0 0 316
18 922 Ruben Scholten IJsselcrossers 41 43 44 45 45 42 41 40 40 0 301
19 224 Jesse Wanrooij BMX Apeldoorn 40 0 43 43 43 41 37 38 0 0 285
20 701 Jorn Kornegoor FCC L'voorde 43 41 0 0 46 43 45 41 0 0 259
21 954 Mika Slangewal IJsselcrossers 44 42 0 44 44 0 40 39 0 0 253
22 759 Thomas Kuijvenhoven FCC L'voorde 0 39 0 0 42 40 38 0 0 0 159
23 929 Bjorn Visser IJsselcrossers 0 0 0 0 0 44 47 52 0 0 143
24 157 Yarnill Bakker FCC Putten 42 40 42 0 0 0 0 0 0 0 124
25 531 Deborah Kloek KWC Kampen 0 0 0 0 0 39 36 37 0 0 112
26 1742 Wessel Bosgra FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 49 45 0 0 94
27 403 Anne Mae van Loo de Volharding 0 0 0 0 0 52 0 0 0 0 52

Jongens 14 / Meisjes 15

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 32 Jarno Gerritse NCC Nijkerk 60 60 59 60 60 60 59 59 59 0 418
2 1051 Wouter van Renselaar NCC Nijkerk 59 59 60 59 58 59 57 57 57 0 411
3 327 Justin van den Brink Flying Bikes 58 58 58 58 0 57 58 58 0 0 405
4 282 Tom Smits BMX Apeldoorn 57 47 56 54 56 58 51 54 47 0 386
5 721 Kevin Brethouwer FCC L'voorde 51 56 55 57 57 0 54 53 0 0 383
6 197 Quinty Leune FCC Putten 56 55 54 56 50 50 46 50 46 0 371
7 363 Evita Brussen Flying Bikes 52 52 53 52 52 51 50 49 49 0 362
8 305 Joost Kleijmeer Flying Bikes 55 54 57 50 49 47 44 48 44 0 360
9 63 Dominik van Dompseler NCC Nijkerk 49 44 51 45 53 52 52 55 44 0 357
10 534 Quinten Williams KWC Kampen 45 50 48 49 54 46 48 46 45 0 341
11 174 Gert van Dasselaar FCC Putten 48 43 46 53 51 48 47 47 43 0 340
12 426 Leon van der Weide de Volharding 0 48 49 46 47 49 45 51 0 0 335
13 16 Lars Evers NCC Nijkerk 53 57 0 55 59 56 53 1 0 0 334
14 228 Jurgen Nijdeken BMX Apeldoorn 46 45 45 48 48 45 41 44 41 0 321
15 136 Ramon Pater FCC Putten 0 53 0 47 55 53 55 52 0 0 315
16 402 Ties Kampen, de Volharding 44 42 43 43 46 44 43 43 42 0 306
17 703 Tino Baks FCC L'voorde 42 0 44 42 45 43 42 42 0 0 300
18 404 Hidde Hoekert de Volharding 0 46 52 44 0 55 49 45 0 0 291
19 942 Sean Wesselink IJsselcrossers 0 51 50 0 0 54 56 56 0 0 267
20 56 Lucas van Vliet NCC Nijkerk 41 40 42 41 0 0 0 0 0 0 164
21 87 Jeroen van Dorrestein NCC Nijkerk 54 49 0 51 0 0 0 0 0 0 154
22 746 Stef Hollander FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 60 60 0 0 120
23 1050 Jonas Hofstede NCC Nijkerk 43 0 47 0 0 0 0 0 0 0 90
24 154 Jort Nauta FCC Putten 47 41 0 0 0 0 0 0 0 0 88
25 427 Raymon Pap de Volharding 0 39 0 0 0 0 0 0 0 0 39

Jongens 15 / Meisjes 16

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 382 Jurre Alma Flying Bikes 60 60 60 0 59 60 60 58 0 0 417
2 1313 Jarno Blankestijn Flying Bikes 58 59 57 60 60 59 56 60 56 0 413
3 1326 Rik Ouwendorp Flying Bikes 59 56 56 59 56 58 59 56 56 0 403
4 52 Joey van de Poll NCC Nijkerk 0 57 58 58 58 56 58 57 0 0 402
5 61 Ricci Brouwer NCC Nijkerk 56 54 51 57 57 57 55 55 51 0 391
6 943 Nick Beekman IJsselcrossers 0 52 54 54 54 54 57 59 0 0 384
7 958 Jim Visser IJsselcrossers 57 55 55 0 55 55 54 50 0 0 381
8 429 Justin Lokhorst de Volharding 55 53 53 56 53 53 53 54 53 0 377
9 795 Kimberley te Kolstee FCC L'voorde 54 51 52 53 52 52 0 53 0 0 367
10 928 Dani Horst IJsselcrossers 50 50 0 50 51 0 52 51 0 0 304
11 72 Dennis Schoonderbeek NCC Nijkerk 0 58 59 55 0 0 0 0 0 0 172
12 934 Rick Mentink IJsselcrossers 51 0 0 51 0 0 0 49 0 0 151
13 185 Gilles ten Seldam FCC Putten 53 0 0 0 0 0 0 52 0 0 105
14 570 Luna Timmerman KWC Kampen 0 0 0 52 0 0 0 0 0 0 52
15 114 Linda Pater FCC Putten 52 0 0 0 0 0 0 0 0 0 52
16 952 Allegie Verf IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 0 48 0 0 48

Jongens 16+ / Meisjes 17+

Startnr Naam Club wedstrijd Minimum Bonus Klassement
1 2 3 4 5 6 7 8
1 64 Dennis van Dompseler NCC Nijkerk 54 58 60 57 59 60 59 59 54 0 412
2 17 Gerco Woudenberg NCC Nijkerk 59 59 59 54 57 59 58 57 54 0 408
3 288 Nick Jansen BMX Apeldoorn 57 60 58 55 60 58 55 56 55 0 404
4 70 Damian van der Horst NCC Nijkerk 53 57 57 58 58 57 57 58 53 0 402
5 547 Merijn Esselink KWC Kampen 48 54 52 51 56 53 53 55 48 0 374
6 196 Mattanja van Tol FCC Putten 50 0 54 53 55 56 54 0 0 0 322
7 789 Tim Stronk FCC L'voorde 56 51 56 52 1 0 0 0 0 0 216
8 416 Patrick Nikkels de Volharding 49 55 0 49 0 54 0 0 0 0 207
9 457 Henry Samson de Volharding 46 49 51 50 0 0 0 0 0 0 196
10 535 Herbert Reurink KWC Kampen 51 56 55 0 0 0 0 0 0 0 162
11 100 Sanne van de Pol FCC Putten 47 52 50 0 0 0 0 0 0 0 149
12 231 Alex Michalowski BMX Apeldoorn 60 1 0 59 0 0 0 0 0 0 120
13 129 Gerhard Vreemann FCC Putten 58 0 0 60 0 0 0 0 0 0 118
14 458 Jurgen Vos de Volharding 45 53 0 0 0 0 0 0 0 0 98
15 745 Gertie Hobelman FCC L'voorde 0 50 0 1 0 0 0 0 0 0 51
16 936 Patrick van Pijkeren IJsselcrossers 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 60
17 725 Sam Doppen FCC L'voorde 0 0 0 0 0 0 60 0 0 0 60
18 554 Giel Docter KWC Kampen 0 0 0 56 0 0 0 0 0 0 56
19 113 Tygo Leune FCC Putten 0 0 0 0 0 0 56 0 0 0 56
20 401 Henri Remmerts de Volharding 0 0 0 0 0 55 0 0 0 0 55
21 441 Rutger Jans de Volharding 55 0 0 0 0 0 0 0 0 0 55
22 51 Kimberley van Dam NCC Nijkerk 0 0 53 0 0 0 0 0 0 0 53
23 68 Matthieu Rademaker NCC Nijkerk 52 0 0 0 0 0 0 0 0 0 52
24 933 Meggy Mentink IJsselcrossers 44 0 0 0 0 0 0 0 0 0 44
Rijders inschrijven:
Email: Wachtwoord: